• Ogłoszenie:

Vista-nie moge odtwarzać filmów

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Vista-nie moge odtwarzać filmów

Postprzez kaflot 08 Lis 2008, 11:29

reklama
Próbowałem różnych odtwrzaczy, róznych codeków i za każdym razem zamiast filmu pojawiają sie na ekranie: kolorowe pionowe linie(na całym ekranie) a na środku ekranu jest kwadracik w innych kolorach. Miłem Dziobasa, radził sobie kilka minut ale po chwili film sie zatrzymał i komp sie zawiesił. Przy powturnym uruchomieniu-kolorowe linie! Nie wiem co mam zrobic i jak to zrobić?! Jestem kinomaniakiem!
kaflot
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Lis 2008, 11:14



Vista-nie moge odtwarzać filmów

Postprzez BZIKU 08 Lis 2008, 11:49

Na poczatek reinstal sterowników karty graficznej według informacji z tego tematu -> reinstalacja-update-sterownika-karty-graficznej-vt103090.html
Potem odinsatluj kodeki,zainstaluj CCCP Codec Pack oraz BestPlayer ale nie beta 2.09 tylko wersje 2.04 którą równiez tam znajdziesz.Jeśli problem zniknie-to ok,jesli nie;bedziemy szukac problemów sprzetowych...Polecam tez przedmuchac budę (nie napisałes co to za sprzęt laptop/stacjonarny pc),podociskac na wyłaczonym kompie karte graficzną i połaczenia (okablowanie)....Takie pasy przypominaja mi symptomy przegrzewania się karty graficznej lub procesora.Zobacz czy wiatraczki się kręcą etc. i napisz o ewentualnych takowych "nienaturalnych" zachowaniach.
Daj też screena na forum z Everesta-zakładka CZUJNIK
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości