• Ogłoszenie:

kto skasował mojego post w którym pomogłem koledze

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

kto skasował mojego post w którym pomogłem koledze

Postprzez kozak 14 Lip 2005, 14:39

Mam pytanie kto z moderatorów skasował mojego post w którym pomogłem koledze, pytam bo chciałbym tą sprawe załatwić na pw a nie wiem do kogo sie zgłosić.

Jedno podejrzewam moderator robił w sprawdzaniu loga takie byki że aż było miło patrzeć i pewnie za to że go poprawiłem skasował mojego posta mało tego jak sie nie mylę to skasował cały temat jakiś kolega chciał by mu sprawdzić loga a tu moderator kasuje jego temat ludzie to już jest beszczelność. Jak sie dowiem który moderator to uczynił oczywicie ten temat mozna skasować.

Licze na to iż moderator który to zrobił ma honor i sie do tego przyzna nie koniecznie publicznie na forum lecz na pw
kozak
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 14 Lip 2005, 12:40



Postprzez Ibiza 14 Lip 2005, 16:58

A ten temacior nie powinien byc w Uzytkownicy o PROGRAMOSY??
pzdr"
PS sorki ze sie ,,Bawie w moda"
Kto chce w łeb??
Awatar użytkownika
Ibiza
~user
 
Posty: 395
Dołączenie: 11 Lut 2005, 15:25
Miejscowość: Trzcianka
Pochwały: 48



Postprzez pomarańczowy 14 Lip 2005, 17:34

heh, to co tutaj czasami wypawiaja modereatorzy to... kpina, nic wiecej.
Nie mowie akurat o tej sytuacji, ale jak wchodze to posmiac jest sie z czego.

Pozdrawiam. 8)
pomarańczowy
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 06 Lip 2004, 01:20
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 1



Postprzez Menius 14 Lip 2005, 17:54

pomarańczowy napisał(a):heh, to co tutaj czasami wypawiaja modereatorzy to... kpina

Moderatorzy sie nie ucieszą :lol:
Awatar użytkownika
Menius
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 24 Lut 2005, 18:37
Miejscowość: Z Marsa
Pochwały: 2



Postprzez Juzio 14 Lip 2005, 18:13

pomarańczowy napisał(a):heh, to co tutaj czasami wypawiaja modereatorzy to... kpina, nic wiecej.
Nie mowie akurat o tej sytuacji, ale jak wchodze to posmiac jest sie z czego.


Jakieś konkrety? Ja nic zasługującego na miano kpiny niezauważyłem. A może jestem ślepy? Hę? Jeśłi nieposiadasz argumentów to się nieodzywaj.
Co cię obchodzi jak korzystam z szaleństwa? Niewszystko co pozytywne jest legalne.
Awatar użytkownika
Juzio
~user
 
Posty: 156
Dołączenie: 09 Kwi 2005, 12:30
Miejscowość: z Tych... najlepszych
Pochwały: 5



Postprzez Tom@szek 14 Lip 2005, 21:03

kozak napisał(a):Mam pytanie kto z moderatorów skasował mojego post w którym pomogłem koledze, pytam bo chciałbym tą sprawe załatwić na pw a nie wiem do kogo sie zgłosić.

Odpisałem Ci na PW ale....

Temat był napisany niezgodnie z regulaminem strony, który każdy powinien przeczytać przed napisaniem posta.
I powiem jeszcze jedno. Każdy napisany post który nie będzie się trzymał regulaminu strony wyląduje w powietrze niezależnie czy padła już odpowiedź czy nie.


pomarańczowy napisał(a):heh, to co tutaj czasami wypawiaja modereatorzy to... kpina, nic wiecej.
Nie mowie akurat o tej sytuacji, ale jak wchodze to posmiac jest sie z czego.


Kpiną to jesteś Ty. Jak sie komuś nie podoba to forum - droga wolna. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
Tom@szek
 



Postprzez MUTOPOMPKA 14 Lip 2005, 21:03

kozak napisał(a):Mam pytanie kto z moderatorów skasował mojego post w którym pomogłem koledze, pytam bo chciałbym tą sprawe załatwić na pw a nie wiem do kogo sie zgłosić.

eee... a o co chodzi???


pomarańczowy napisał(a):heh, to co tutaj czasami wypawiaja modereatorzy to... kpina, nic wiecej.

To znaczy? Co masz na myśli??? Z miłą chęcią poczytam, co my takiego tutaj wyrabiamy?


Menius napisał(a):Moderatorzy sie nie ucieszą

Skoro ktoś ma zadnie, że odwalamy lipę, to czemu mam nie wysłuchać jego zdania? Czy to już znaczy, że jak jestem modem, to mam userów w dupie, i jestem ponad nimi, że będę zaraz banował, walił ostrzeżenie??? Więc jak możesz to napisz, co masz nam do zarzucenia. Wal śmiało. Może rzeczywiście odwalamy jakiś chłam?


MaTi napisał(a):test

eee... O co chodzi???
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez LOCO 15 Lip 2005, 10:39

Ciekawa sytuacja. Ja z wielką chęcią sie przyłącze do proźby o wyszczególnienie tego co robimy nie tak a najlepiej z przykładami (konkretnymi)
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości