• Ogłoszenie:

Zacinanie gier na nk

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Zacinanie gier na nk

Postprzez User12345 15 Paź 2013, 11:24

reklama
Witam. mam problem jak w temacie. Parametry komputera
procesor AMD A4-3305M APU with Radeon HD Graphics
karty graficzne AMD Radeon HD 6470M oraz AMD Radeon(TM) HD 6480G
pamięć RAM 6,00Gb(dostepne 5,48GB)
Pojemność dysków C:270 gb D:408 gb(w sumie jest zajęte 98gb)
system windows 7
Korzystam z neostrady 10mb/s
Korzystałem z porad na tym forum, aktualizowałem flash playera i jave, nie fragmentowałęm dysków wedle zaleceń systemu, ponieważ potrzeba defragmentacji jest powyżej 10%(po analizie dysków), tak jak wspominałem dyski nie są zaśmiecone. Proszę o wskazówki i pomoc.
User12345
 



Zacinanie gier na nk

Postprzez ManieG 15 Paź 2013, 16:02

Wiesz co ci powiem, zmień ustawienia przeglądarki lub samą przeglądarkę zmień na inną, możliwość też jest, że to nie wina internetu, lecz samego przegrzewania komputera, a więc pytanie, od ilu dni/miesięcy to masz ?

Zalecam odinstalować z przeglądarki dodatki, które je tylko spowolniają i wyłączyć zbędne programy i procesy na komputerze.
Nie zaszkodzi też przeczyścić komputer od tyłu, bo jeżeli masz go już długo, raz do czasu należy przeczyścić ;)

A i nie zalecam pobierać dodatków do przeglądarki, bo tylko ją spowalniasz...
Reszte to już możesz na YT zajrzeć bo nie mam innych pomysłów, napisz jeżeli będzie nadal występował problem z lagami :ok:
Awatar użytkownika
ManieG
~user
 
Posty: 70
Dołączenie: 26 Sie 2013, 16:00
Miejscowość: UNKOWN
Pochwały: 3



Zacinanie gier na nk

Postprzez ToServeAndProtect 15 Paź 2013, 16:40

User12345, nie polecam stosować porad ManieG bo i tak w niczym ci nie pomogą.
ManieG, mało wiesz o grach przeglądarkowych we flashu

Zrób defragmentację dysku i zrób porządek w komputerze. Możesz zastosować porady z tego posta XMan1'a.
Nie baw się w odinstalowywanie dodatków do przeglądarek bo one nie mają wpływu na jakość grania. Masz dość RAMU i dobry procesor by pociągnąć flashówki
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Zacinanie gier na nk

Postprzez Gość 16 Paź 2013, 09:43

Dziękuję za porady. Co do defragmentacji dysku wyczytałem, że system ma w ustawieniach defragmentowanie raz na miesiąc. Po analizie dysków wszystkie są przefragmentowane w 3%, a nie jest zalecane defragmentowanie poniżej 10%.obawiam się jakiejś awarii. Mam laptopa od ponad roku i może faktycznie przydałoby mu się czyszczenie, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Przy stacjonarnym nie miałem z tym kłopotów. Komp jest na gwarancji i nie chce nic uszkodzić. Wczoraj zastosowałem się do porad na fimiku na yt użytkownika http://www.youtube.com/watch?v=1WvAXG1s150
Zmiany o wile przyspieszyły kompa. Dziś po uruchomieniu wsztstko co złe wróciło. Co do linku, używam CCleanera i podobnych programów. Oczyszczałem dysk itd. Już mi ręcę opadają :cry:
Gość
 



Zacinanie gier na nk

Postprzez BZIKU 16 Paź 2013, 14:01

Szczerze mówiąć,to mój brat na sprzęcie który w porównaniu z Twoim to wyglada na dość archaiczny bez problemu odpala te proste gierki
Wrzuć w dziale bezpieczeństwo profilaktycznie logi do sprawdzenia.Możliwe ze tam jest pies pogrzebany
Nie wyglada mi to na uszkodzenie programowo/sprzętowe
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Zacinanie gier na nk

Postprzez Gość 17 Paź 2013, 15:53

A skad wziąć logi i gdzie znaleść bezpieczeństwo profilaktyczne?
Gość
 



Zacinanie gier na nk

Postprzez ToServeAndProtect 17 Paź 2013, 15:56

| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Zacinanie gier na nk

Postprzez XMan 1 17 Paź 2013, 16:42

Tu może być wiele problemów.
Sprawdzałeś na innych przeglądarkach ?

Zrób defragmentację dysku i zrób porządek w komputerze. Możesz zastosować porady z tego posta XMan1'a.

Odnosi się na Windows XP, nie instaluj podanych SP.
Masz zainstalowany Service Pack 1 dla Windows 7 odpowiednie bit ?
Resztę możesz sprawdzić.
Masz wyłączone aero oraz zbędne kompozycje ?
http://windows7.nius-it.pl/jak-wylaczyc-aero-w-windows-7

Oprócz tego:

sprawdź inne DNS-y:

Google
8.8.8.8
8.8.4.4
------------------
lub Open
208.67.222.222
208.67.220.220
------------------

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT --> Ustawienia --> odznacz lub zaznacz opcję
"Włącz przyśpieszanie sprzętowe"

Image

Nie pomoże to
przełącz YouTube na HTML5:
http://www.youtube.com/html5

Image

Image

Przeskanuj komputer programem Malwarebytes Anti-Malware
Zaktualizuj bazę wirusów.
Pełne skanowanie
(nie instaluj wersji PRO tylko Freeware)
Po skanowaniu jeżeli wykaże infekcję usuń zainfekowane pliki.
Wrzuć z niego raport na:
http://www.wklej.eu/
Na forum podaj link do niego.

ToServeAndProtect napisał(a):Z tego tematu: wszystko-o-logach-aktualizacja-30-01-2012-vt117887.html

Użyj tylko OTL

Tak.
OTL.txt oraz Extras.txt
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości