• Ogłoszenie:

nowy temat ,to jak traktuje się internautów w polsce !!!!

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Nowy temat ,to jak traktuje się internautów w POLSCE !!!!

Postprzez Walentyna J. 02 Lip 2005, 14:20

No i co? Niedługo dostanę ,,bana,, bo śmiem pisać to co myślę !!!!! I to bana na dożywocie na tym forum. No to kit z tym forum bo mam czerwoną kartkę. Widać, prawdy nie można pisać w internecie bo to idzie n w świat co się w Polsce teraz dzieje. Nawet Profesorów klinik kuś....wa.... zamykają. Wg mnie to jest coś nienormalnego..no .. to jak my, zwykli szaracy i normalno obywatele mamy w takiej polsce egzystować ????????żyć? mieszkać??? jaka to polska dla młodych ludzi i w ogóle? dla nas którzy tą polskę tworzyli przez tyle lat? kto przyczynił się do takiej polski? ...........??????????????????Wg mnie jest żle !!!!!!!
no i co?? zaraz mnie zamknął? do ruskiego więzienia????? na sybir poślą za to co napisałam?????
lala12
Walentyna J.
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 01 Lip 2005, 20:42
Miejscowość: Chrzanów



Postprzez MUTOPOMPKA 02 Lip 2005, 14:28

Wiesz co? Wg mnie właśnie za takie pisanie jest w naszym kraju coraz gorzej! Po Twoim poście widać, jakie mamy zacofanie!

Nie wiesz o czym piszesz... Właśnie to takie pisanie (bez sensu, bez składu i ładu) a dodatkowo z błędami i DEBILIZMEM w tym co piszesz (zero zrozumienia i haotycznie pisane) powinno być zakazywane.

Jak dla mnie to jesteś gówniarzem, który chce się pochwalić, że ma komputerek i internecik.

To właśnie przez takich jak Ty spada poziom nauki i kultury.

Walentyna J. napisał(a):No i co?

No i jajco!

Walentyna J. napisał(a): jaka to polska dla młodych ludzi i w ogóle? dla nas którzy tą polskę tworzyli przez tyle lat? kto przyczynił się do takiej polski?

Między innymi Ty, właśnie taką postawą i DEBILIZMEM, którego się nie wypleni!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Tom@szek 02 Lip 2005, 14:28

Jednak nie masz racji. Poczytaj sobie http://forum.programosy.pl/rules.php zobacz jakie zasady panują na tym forum i dopiero wypowiadaj się.
Na tym forum jest zarejestrowanych ponad 10 tys. userów i nikomu osobno nie będziemy tłumaczyć o co chodzi.
Jest od tego regulamin główny (j.w.) oraz w każdym dziale osobno.
To powinno wystarczyć aby nie mieć zgrzytów.
Na temat ban-ów też jest topic - wystarczy użyć naszej szukajki http://forum.programosy.pl/search.php
Tom@szek
 



Postprzez Walentyna J. 02 Lip 2005, 14:34

Mało tego, mieszkam w Chrzanowie, małej mieścinie w Polsce jakich wiele. I co? Akurat u nas wszystko gra. Burmistyrz i wszystkie władze są git !!! Robią co mogą, nawet ładny rynek nam zrobili, fontanna leci cały czas....no... ryneczek teraz mamy ładny... tylko c zyim kosztem?? niedługo naszym, podwyższą opłaty za wodę itp....ktoś za tą ładność musi zapłacić.. a kto?? zgadnijcie.. my..
lala12
Walentyna J.
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 01 Lip 2005, 20:42
Miejscowość: Chrzanów



Postprzez LOCO 02 Lip 2005, 14:38

a co to ma do forum. Wogole nie czaje o co Ci wogole chodzi!! Jak masz chęć sie wypłakać że życie jest be (widać że jesteś w wieku buntownika i że all Ci nie pasuje) to idź do psiapsiuły i się wypłacz do sukienki ewentualnie do poduszki.

Ale ja sie ostatnio rozbestwiłem :P
Już LOCO nie jest potulny <lol2>
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63



Postprzez Tom@szek 02 Lip 2005, 14:42

Walentyna J. napisał(a):Mało tego, mieszkam w Chrzanowie, małej mieścinie w Polsce jakich wiele. I co? Akurat u nas wszystko gra. Burmistyrz i wszystkie władze są git !!! Robią co mogą, nawet ładny rynek nam zrobili, fontanna leci cały czas....no... ryneczek teraz mamy ładny... tylko c zyim kosztem?? niedługo naszym, podwyższą opłaty za wodę itp....ktoś za tą ładność musi zapłacić.. a kto?? zgadnijcie.. my


A co ta wypowiedź ma do treści tematu - NIC
Kończymy te brednie, bo już nie można patrzeć na te wypociny.
Zmień forum na O2. Tam masz pełne pole do popisu.
Tom@szek
 



Postprzez MUTOPOMPKA 02 Lip 2005, 14:46

Walentyna J. napisał(a):Mało tego, mieszkam w Chrzanowie, I co?

I nic z tego! Mieszkaj sobie tam. Siedź w pokoju przed kompem i płacz do monitora.

A najlepiej wstań. Weź głęboki oddech, stań pod ścianą i rozpędź się ile wlezie. I biegnij... Jak walniesz o ścianę to będzie CI lepiej... Naprawdę!


Walentyna J. napisał(a):Akurat u nas wszystko gra

Raczej wątpię w to. Nie stosuj ziołolecznictwa! Bo to jak widzisz szkodzi zdrowiu!

Walentyna J. napisał(a):niedługo naszym, podwyższą opłaty za wodę
I dobrze! Bynajmniej zaczniesz myśleć trzeźwo! PS. Mniej będziesz pić! Więcej zaoszczędzisz!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Ibiza 02 Lip 2005, 14:54

MUTOPOMPKA napisał(a):Walentyna J. napisał:
No i co?

No i jajco!




Walentyna J. napisał(a):I co?

Jajko

Walentyna J. co te posty maja znaczyc?
Kto chce w łeb??
Awatar użytkownika
Ibiza
~user
 
Posty: 395
Dołączenie: 11 Lut 2005, 15:25
Miejscowość: Trzcianka
Pochwały: 48



Postprzez Walentyna J. 02 Lip 2005, 14:58

Mało tego, mieszkam w Chrzanowie, małej mieścinie w Polsce jakich wiele. I co? Akurat u nas wszystko gra. Burmistyrz i wszystkie władze są git !!! Robią co mogą, nawet ładny rynek nam zrobili, fontanna leci cały czas....no... ryneczek teraz mamy ładny... tylko c zyim kosztem?? niedługo naszym, podwyższą opłaty za wodę itp....ktoś za tą ładność musi zapłacić.. a kto?? zgadnijcie.. my.. a to jeszcze dodam, że takim kretynizmem jak wasze myślenie, to nigdy nie zmienimy POLSKI! Cześć Wam i chwała... debile !!!!!!!więcej takich debili, to będzie się nam lepiej żyło !!!
lala12
Walentyna J.
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 01 Lip 2005, 20:42
Miejscowość: Chrzanów



Postprzez Walentyna J. 02 Lip 2005, 15:02

najlepiej to popierać szybką odpowiedź
///
:roll:
lala12
Walentyna J.
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 01 Lip 2005, 20:42
Miejscowość: Chrzanów



Postprzez Ibiza 02 Lip 2005, 15:04

Walentyna J. zaraz bedzie pewnie BAN 7 dni lub dozywotni przczytaj regulamin!
pzdr
Kto chce w łeb??
Awatar użytkownika
Ibiza
~user
 
Posty: 395
Dołączenie: 11 Lut 2005, 15:25
Miejscowość: Trzcianka
Pochwały: 48



Postprzez MUTOPOMPKA 02 Lip 2005, 15:05

Walentyna J. napisał(a):Mało tego, mieszkam w Chrzanowie, małej mieścinie w Polsce jakich wiele. I co? Akurat u nas wszystko gra. Burmistyrz i wszystkie władze są git !!! Robią co mogą, nawet ładny rynek nam zrobili, fontanna leci cały czas....no... ryneczek teraz mamy ładny... tylko c zyim kosztem?? niedługo naszym, podwyższą opłaty za wodę itp....ktoś za tą ładność musi zapłacić.. a kto?? zgadnijcie.. my.. a to jeszcze dodam, że takim kretynizmem jak wasze myślenie, to nigdy nie zmienimy POLSKI! Cześć Wam i chwała... debile !!!!!!!więcej takich debili, to będzie się nam lepiej żyło !!!

Powtarzasz się....

A kto tu jest debilem???? Hmmm Chilka... Zastanówmy się...
1. Kto narzeka na Wszystko i wszystkich?
2. Kto pisze bzdurne, bezsensowne posty?


Walentyna J. napisał(a):a to jeszcze dodam, że takim kretynizmem jak wasze myślenie, to nigdy nie zmienimy POLSKI

O ja Cie pier********... Ty chcesz Polskę zmieniać??? Oja... To już pakuję walizkę i nie ma mnie jutro w kraju!!! Jak tacy ludzie jak Ty chcą zmieniać kraj -> to jednak: Ty jesteś DEBIL(ka)


Walentyna J. napisał(a):Cześć Wam i chwała... debile !!!!!!!więcej takich debili, to będzie się nam lepiej żyło !!!

Debil numer 2 (Ty jesteś nr 1) również pozdrawia!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Puma 02 Lip 2005, 15:18

Czytam te posty i zupełnie nic nie rozumiem o co chodzi, może jestem debilem ale nic a nic nie rozumiem z tego.

Z czego miasto postawiło fontanne? Wiadomo iż wszystko co się w mieście buduje to ktoś musi za to zapłacić! sądzisz że pieniądze rosną na drzewach?!
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez fluid 02 Lip 2005, 15:46

ja napisze tylko jedno
nie bedzie takich tematow na forum bo od wyglaszania dlugich i nic nie znaczacych slow sluzy w polsce - BUDYNEK NA ULICY WIEJSKIEJ W WARSZAWIE
wiec zostan sobie poslem/senatorem i gadaj do woli moze ktos cie poslucha
wszystko co piszesz nie ma NIC wspolnego z FORUM PROGRAMOSY ktore jest forum stricte komputerowym i mimo ze jest to dzial pogaduchy
jezeli ci sie nie podoba zegnam ozieble i zapraszam na forum o2 tam sie wykrzyczysz do woli wsrod bandy frustratow takich jak ty
temat zamykam a jezeli chcesz jeszcze cos dodac to pisz na PW
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 20 gości