• Ogłoszenie:

Komenda restartująca kompa

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Komenda restartująca kompa

Postprzez obibok1 12 Cze 2005, 21:26

Witam. Jestem tu nowy :oops: , więc dziendobry fszyskim :lol: . Szukałem tego czego tu i teraz szukam juz na innych forach i zrodlach, ale jak narazie nie znalazlem. A mianowicie chodzi mi o komende DOS-a, kod C++ lub binarny albo gotową aplikację, która restartowałaby kompa. Po co? Chce sie troche z kolezką pobawić... :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
obibok1
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Cze 2005, 18:43
Miejscowość: Zadupie



Postprzez MUTOPOMPKA 12 Cze 2005, 23:17

Słuchaj mnie kolego....

obibok1 napisał(a):A mianowicie chodzi mi o komende DOS-a, kod C++ lub binarny albo gotową aplikację, która restartowałaby kompa. Po co? Chce sie troche z kolezką pobawić...


Chcesz? To Ja się z Toba "pobawię"...


Kod: Zaznacz wszystko
IP: 83.23.173.194
User: obibok1
Łącze: Neostrada z okręgu Poznań


Starczy? Czy mam podać publicznie co masz na HDD????

PS. Do moderków: Nie blokować teamtu
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Ciuchcia 13 Cze 2005, 15:33

Ja nie rozumiem czym się MUTOPOMPKA tak bulwersujesz ? Taka informacja, jaką chce uzyskać obibok1 jest ogólnie dostępna, a tego typu program to kilka linijek kodu. Więc ja nie widze dlaczego Ty od razu z groźbami wyjeżdzasz. Rozumiem, żeby odmówić udzielenia takich informacji, ale bez przesady.
Awatar użytkownika
Ciuchcia
~user
 
Posty: 236
Dołączenie: 05 Sty 2005, 01:32
Miejscowość: z nienacka
Pochwały: 19



Postprzez Siesiu 13 Cze 2005, 16:54

No to ja odpowiem;)

Komenda DOS-A bo to jest najłatwiej. Jeśli ma być plik uruchamialny to:
otwierasz notatnik, i wpisujesz kod:
Usunięto

I tyle:) Testowane z pozytywnym skutkiem na Windows XP;):)

P.S. Zgadzam się z Ciuchcią --- bez urazy Mutopompka ale troche się zabardzo rozpędziłeś z tym WhoIs

Pozdrówka Siesiu
Hi I'm Borat, I'm new in town
Awatar użytkownika
Siesiu
~user
 
Posty: 598
Dołączenie: 11 Lis 2004, 14:31
Miejscowość: z Sosnowca
Pochwały: 34



Postprzez MUTOPOMPKA 13 Cze 2005, 21:06

Ciuchcia napisał(a):Ja nie rozumiem czym się MUTOPOMPKA tak bulwersujesz ? Taka informacja, jaką chce uzyskać obibok1 jest ogólnie dostępna, a tego typu program to kilka linijek kodu. Więc ja nie widze dlaczego Ty od razu z groźbami wyjeżdzasz. Rozumiem, żeby odmówić udzielenia takich informacji, ale bez przesady.


Siesiu napisał(a):P.S. Zgadzam się z Ciuchcią --- bez urazy Mutopompka ale troche się zabardzo rozpędziłeś z tym WhoIs


A jakby Wam ktoś zapodał takie kawały??? Fajnie by Wam było? Może podać mu całą procedurę włamu do kompa przez neta???? Od razu, ot tak, bo mam takie widzimisie? Fajnieby było, prawda? Full zabawa na całego!
Jeszcze umieścić backdoorka w systemie i hasaj do woli ile dusza zapragnie!
Mam podać? Ciekawe ile osób będzie zainteresowanych! Może jeszcze przepis na inne głupie kawały?

Powiem szczerze, że dla mnie takie posty powinny polecieć w chmurki!!! I co CI to da @ obibok1??? Będziesz się cieszył, bo ktoś mniej doświadczony da się nabrać???

Jak chcesz to nie ma sprawy... Ja się z Tobą mogę pobawić! Ciekawe, jak będzie wyglądała Twoja minka, jak zauważysz na pulpicie "coś dziwnego"?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Tom@szek 13 Cze 2005, 21:23

obibok1 napisał(a):Po co? Chce sie troche z kolezką pobawić..


Wg mnie - jeśli chce się pobawić to niech poszuka sam rozwiązania.
Jeśli jest to
Ciuchcia napisał(a):jest ogólnie dostępna, a tego typu program to kilka linijek kodu

to jaki problem.

W normalnych warunkach nikomu nie jest to do NICZEGO nie potrzebne.
A robienie żartów ( niewiadomo czy koledze :idea: ) nie jest na miejscu.

Ten temat z góry powinien być usunięty i nie byłoby zbędnych dyskusji w temacie.

Także sorry panowie - za wasze wysiłki ale temat zamykam a odpowiedź Siesiu edytuje.
Pzdr.
Tom@szek
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości